کارخانه فرآوری پسته

کارخانه فرآوری پسته

برداشت مکانیزه جو

برداشت مکانیزه جو

چرای گله گوسفند در پس چر یونجه

چرای گله گوسفند در پس چر یونجه

  • کارخانه فرآوری پسته
  • برداشت مکانیزه جو
  • چرای گله گوسفند در پس چر یونجه


 

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

جلسه هم اندیشی با شهردار کرمان

به گزارش روابط عمومی استان کرمان : جلسه ای به منظور هم افزایی و تعاملات بیشتر با شهرداری های استان کرمان با حضور امیری مدیر کل زندان های استان کرمان ، عبدلی نژاد مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان و نکویی شهردار کرمان برگزار گردید .

 

در ابتدا عبدلی نژاد مدیر نمایندگی استان کرمان در خصوص رسالت بنیاد تعاون که اشتغال و حرفه آموزی مددجویان می باشد سخنانی ایراد نمود و در زمینه ایجاد هماهنگی و تعامل هر چه بیشتر با شهرداری اعلام آمادگی کرد .

 

در ادامه امیری مدیر کل زندان های استان با بیان اینکه زندان های کرمان با مجموعه آماری که در خود دارد نیازمند امکانات شهری است که مددجویان همانند دیگر شهروندان بتوانند از آن استفاده کنند و تاکنون شهرداری و شورای اسلامی شهر مساعدت های خوبی داشته اند که امیدواریم در سال جدید نیز ادامه داشته باشد نسبت به همکاری ویژه جهت انعقاد قرارداد های ساخت تجهیزات پارکی ، مبلمان شهری و نگهداری فضای سبز با جذب نیروهای رای باز جهت اشتغال مددجویان موافقت خود را اعلام نمودند و مقرر شد تا تدابیری در خصوص موضوعات مشروحه لحاظ گردد.

 

در پایان این نشست نکویی شهردار کرمان نیز از فعالیت ها و تلاش های انجام گرفته در زندان های استان قدردانی کرد و پیرامون درخواست های مطرح شده دستورات لازم با مساعدت هر چه بیشتر را صادر کرد.

 

 

 

مقالات علمی مرتبط

جهت اطلاع از آخرین مقالات و مجلات علمی سایت، به این بخش مراجعه نمایید

ادامه مطلب ...

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان به دقت توسط کارشناسان شرکت بررسی می گردد

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

جهت ارتباط با مدیر عامل شرکت، متن پیام خود را از طریق فرم تماس این قسمت ارسال نمایید

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

نظر سنجی

کاربر گرامی، با شرکت در نظرسنجی پرتال ما را در ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان، یاری رسانید

ادامه مطلب ...