خوشه پسته

خوشه پسته

برداشت یونجه

برداشت یونجه

چرای گله گوسفند

چرای گله گوسفند

آبیاری مکانیزه یونجه

آبیاری مکانیزه یونجه

  • خوشه پسته
  • برداشت یونجه
  • چرای گله گوسفند
  • آبیاری مکانیزه یونجه


 

امام علی علیه السلام: مَنْ غاظَكَ بِقُبْحِ السَّفَهِ عَلَيْكَ، فَغِظْهُ بِحُسْنِ الْحِلْمِ عَنْهُ هر كس با زشتىِ سبكسرى تو را خشمگين كرد تو با زيبايى بردبارى او را به خشم آور غررالحكم / حدیث 8620

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

بازدید مدیر کل زندان های استان همدان از کارگاه های اشتغال بنیاد تعاون

به گزارش روابط عمومی استان همدان : ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندان های استان همدان به اتفاق حکیمی مدیر نمایندگی بنیاد تعاون زندانیان استان همدان از کارگاه های بنیاد بازدید به عمل آوردند .

 

در اولین بازدید که از دامداری نمایندگی در کیلومتر ۱۶ جاده همدان به ملایر صورت گرفت ، ابتدا گزارشی از تعداد دام ها (مولد – پرواری واصلاح نژاد ) و سیستم تغذیه آنها از سوی مدیر نمایندگی و کارشناس دامداری ارائه شد.

 

در ادامه مدیر کل زندان های استان همدان از نزدیک در جریان فعالیت دامداری قرار گرفت سپس از کارگاه تولید ترشیجات ، سبزیجات و شوریجات که توسط مددجویان خانم اداره می شود بازدید به عمل آورد و بعد از ارائه گزارش از سوی مدیر نمایندگی و خانم صحبتی مسئول کارگاه در جریان روند تولید ، بسته بندی و فروش محصولات تولیدی قرار گرفت .

 

 

در این بازدید مدیر کل زندان های استان ضمن گفتگوی چهره به چهره با مددجویان و شنیدن نقطه نظر های آنان پیشنهاداتی برای بسته بندی بهتر ، بالا بردن کیفیت تولید و در نهایت فروش بیشتر ارائه کرد.

 

در ادامه بازدید مسئول کارگاه از مدیر کل زندان های استان تقاضا داشت که با هدف تقویت کارگاه و اشتغال بیشتر و پایدار مددجویان دستور لازم از سوی مدیر کل به زندان ها داده شود که ذوالفعلی نژاد مدیر کل زندان های همدان نیز قول مساعد در این زمینه را داد .

 

در پایان مدیر کل زندان های همدان به زندانیان شاغل در این کارگاه مبلغی به عنوان پاداش هدیه داد و در آخرین مرحله از بازدید ، از باغ اعتمادیه نمایندگی و ساختمان موجود در آن بازدید به عمل آورد و توصیه ها و پیشنهادهای لازم را ارائه کرد.

 

 

 

 

 

مقالات علمی مرتبط

جهت اطلاع از آخرین مقالات و مجلات علمی سایت، به این بخش مراجعه نمایید

ادامه مطلب ...

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان به دقت توسط کارشناسان شرکت بررسی می گردد

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

جهت ارتباط با مدیر عامل شرکت، متن پیام خود را از طریق فرم تماس این قسمت ارسال نمایید

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

نظر سنجی

کاربر گرامی، با شرکت در نظرسنجی پرتال ما را در ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان، یاری رسانید

ادامه مطلب ...