کارخانه فرآوری پسته

کارخانه فرآوری پسته

برداشت مکانیزه جو

برداشت مکانیزه جو

چرای گله گوسفند در پس چر یونجه

چرای گله گوسفند در پس چر یونجه

  • کارخانه فرآوری پسته
  • برداشت مکانیزه جو
  • چرای گله گوسفند در پس چر یونجه


 

Loading the player ...
رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

نجات قاتل از قصاص نفس در پای چوبه دار با همت مسئولین قضائی و مددکاران اجتماعی در زندان بجنورد

به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون استان خراسان شمالی و به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان : جوانی که در حدود شش سال گذشته مرتکب یک قتل عمد در یکی از شهرستان های استان خراسان شمالی شده بود پس از طی مراحل قانونی و قضائی این پرونده نهایتاً حکم قصاص تأیید و در مرحله اجرا قرار گرفت.

 

 

 

 

 

سحرگاهان روز سه شنبه و پس از انجام مراحل قانونی همه چیز برای اجرای حکم مهیا بود اما تلاش دادستان مرکز استان ، مدیر کل زندان های استان ، مددکاران اجتماعی  و معتمدین محلی در تشویق و ترغیب شاکیان به گذشت ، نهایتا مثمر ثمر واقع و خانواده مقتول در کمال متانت و بزرگواری از حق طبیعی خود گذشت و بار دیگر فرهنگ ایثار و گذشت بر انتقام پیشی گرفت.

 

پژمان پروین مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی در این خصوص ضمن تشکر از تلاش همه مسئولین و مددکاران و معتمدین ، از اهتمام ویژه دادستان مرکز استان در أخذ رضایت از شکات در این پرونده تقدیر نمود و اعلام داشت : ما باید از عفو و کرم الهی درس بگیریم و سعی کنیم تا با اقدامات شایسته خود مظهر صفات کبریا باشیم.

 

وی با اشاره به اقدامات و تلاش های در حال انجام در خصوص أخذ رضایت از شکات ، انجام این اقدام را ترویج فرهنگ گذشت در جامعه دانست و خاطر نشان ساخت : واحدهای مددکاری زندان ها و شوراهای حل اختلاف مستقر در زندان این اقدام مهم را در رأس امور اجرایی خود قرار داده اند.

 

مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی عفو و گذشت را سلوک بندگان خدا دانست و اعلام داشت : باید بپذیریم که آرامش انسانها در گذشت است نه انتقام و این موضوع به کرات در احادیث دینی و متون ادبی ما به آن پرداخته شده است .

مقالات علمی مرتبط

جهت اطلاع از آخرین مقالات و مجلات علمی سایت، به این بخش مراجعه نمایید

ادامه مطلب ...

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان به دقت توسط کارشناسان شرکت بررسی می گردد

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

جهت ارتباط با مدیر عامل شرکت، متن پیام خود را از طریق فرم تماس این قسمت ارسال نمایید

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

نظر سنجی

کاربر گرامی، با شرکت در نظرسنجی پرتال ما را در ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان، یاری رسانید

ادامه مطلب ...