کارخانه فرآوری پسته

کارخانه فرآوری پسته

برداشت مکانیزه جو

برداشت مکانیزه جو

چرای گله گوسفند در پس چر یونجه

چرای گله گوسفند در پس چر یونجه

  • کارخانه فرآوری پسته
  • برداشت مکانیزه جو
  • چرای گله گوسفند در پس چر یونجه


 

Loading the player ...
امام رضا (سلام الله علیه) : ما زارَني أحَدٌ مِن أولِيائي عارِفاً بِحَقّي إلّا شُفِّعتُ فيهِ يَومَ القِيامَةِ. هيچ يك از دوستانم مرا با شناختِ حقّم زيارت نمى كند مگر اين كه در روز قيامت شفاعتم از او پذيرفته مى شود. وسائل الشيعة - ج 10 - ص 434. میزان الحکمة : ج5- ص125- ح8175

اخبار بنیاد تعاون زندانیان کشور

نجات قاتل از قصاص نفس در پای چوبه دار با همت مسئولین قضائی و مددکاران اجتماعی در زندان بجنورد

به گزارش روابط عمومی بنیاد تعاون استان خراسان شمالی و به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان های استان : جوانی که در حدود شش سال گذشته مرتکب یک قتل عمد در یکی از شهرستان های استان خراسان شمالی شده بود پس از طی مراحل قانونی و قضائی این پرونده نهایتاً حکم قصاص تأیید و در مرحله اجرا قرار گرفت.

 

 

 

 

 

سحرگاهان روز سه شنبه و پس از انجام مراحل قانونی همه چیز برای اجرای حکم مهیا بود اما تلاش دادستان مرکز استان ، مدیر کل زندان های استان ، مددکاران اجتماعی  و معتمدین محلی در تشویق و ترغیب شاکیان به گذشت ، نهایتا مثمر ثمر واقع و خانواده مقتول در کمال متانت و بزرگواری از حق طبیعی خود گذشت و بار دیگر فرهنگ ایثار و گذشت بر انتقام پیشی گرفت.

 

پژمان پروین مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی در این خصوص ضمن تشکر از تلاش همه مسئولین و مددکاران و معتمدین ، از اهتمام ویژه دادستان مرکز استان در أخذ رضایت از شکات در این پرونده تقدیر نمود و اعلام داشت : ما باید از عفو و کرم الهی درس بگیریم و سعی کنیم تا با اقدامات شایسته خود مظهر صفات کبریا باشیم.

 

وی با اشاره به اقدامات و تلاش های در حال انجام در خصوص أخذ رضایت از شکات ، انجام این اقدام را ترویج فرهنگ گذشت در جامعه دانست و خاطر نشان ساخت : واحدهای مددکاری زندان ها و شوراهای حل اختلاف مستقر در زندان این اقدام مهم را در رأس امور اجرایی خود قرار داده اند.

 

مدیر کل زندان های استان خراسان شمالی عفو و گذشت را سلوک بندگان خدا دانست و اعلام داشت : باید بپذیریم که آرامش انسانها در گذشت است نه انتقام و این موضوع به کرات در احادیث دینی و متون ادبی ما به آن پرداخته شده است .

مقالات علمی مرتبط

جهت اطلاع از آخرین مقالات و مجلات علمی سایت، به این بخش مراجعه نمایید

ادامه مطلب ...

انتقادات و پیشنهادات

انتقادات و پیشنهادات شما عزیزان به دقت توسط کارشناسان شرکت بررسی می گردد

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

ارتباط مستقیم با مدیر عامل

جهت ارتباط با مدیر عامل شرکت، متن پیام خود را از طریق فرم تماس این قسمت ارسال نمایید

{jcomments on}

ادامه مطلب ...

نظر سنجی

کاربر گرامی، با شرکت در نظرسنجی پرتال ما را در ارائه خدمات بهتر به شما عزیزان، یاری رسانید

ادامه مطلب ...